[email protected] 0 505 631 67 04
Pedagoji Akademia

Ekibimiz

Uzman Burak GÜNER

Üniversitede İngilizce Öğretmenliği okuduktan sonra uzmanlık alanını Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans yaparak eğitimine devam etmiştir. Daha sonrasında ise Eğitim Yönetimi alanında doktora eğitimine başlamıştır. Aynı zamanda 7 yıl özel bir kurumda çalışmış, çalıştığı kurumda öğretmenlik ve LGS öğrencilerinin akademik koçluk görevlerini yürütmüştür. Çok sayıda öğrenciye bireysel ve gruplar şeklinde öğrenci koçluğu sağlamıştır. Eğitim süresince yurtiçi ve yurtdışında birçok bilimsel ve akademik eğitsel faaliyetlere katılmıştır.

Eğitim alanında duygusal zeka, özyeterlik, öğrenme, dijital çağda eğitim, sabır, yaşam doyumu, hayat boyu öğrenme vb. alanlarda çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin bireysel farklılaşmaları ile ilgili eğitim koçluğu, öğrenme stilleri, mizaç temelli eğitim ve akademik açıdan ilerlemelerine yönelik hızlı okuma ve hafıza teknikleri, stres ve kaygı yönetimi, etkili iletişim teknikleri gibi birçok alanda eğitimler almış ve sertifikaları bulunmaktadır.

7 yıllık öğrenci koçluğu tecrübesiyle, öğrencinin kendi kapasitesinin farkına varmasını, kendisini değerli hissetmesini, potansiyelini ortaya çıkarmayı, motivasyon, özgüven ve özyeterlik algısını yükselterek hedeflerine daha kolay ulaşmasını, öğrencinin olaylara bilimsel açıdan yaklaşmasını sağlayarak öğrenmeyi öğrenmenin gerekliliğini ve akademik başarısının sürekli gelişimini desteklemeyi amaç edinmiştir.